O firmie

      Elegant Decor jest cenioną, prężnie rozwijającą się firmą produkcyjną z rodzinnymi tradycjami. Dewiza firmy brzmi ... z myślą o Twoim wnętrzu. Naszym głównym celem jest podkreślenie indywidualnego charakteru Państwa wnętrza, poprzez najwyższej klasy elementy dekoracyjnie. Dokładamy wszelkiej staranności aby nasze produkty spełniały Państwa oczekiwania. Nasza firma pragnie zwrócić Państwa uwagę na piękno i indywidualizm elementów wykonanych z betonu, ze względu na ich industrialną wymowę, która idealnie wpisuje się w nowoczesny wystrój wnętrz.

      Wnętrze naszego domu jest niezwykle ważne w naszym życiu codziennym, aby powrót do niego sprawiał Państwu jeszcze większą radość i satysfakcję poprzez dopasowanie w najwyższym stopniu do Państwa upodobań powstał nasz sklep internetowy, w którym oprócz bezpośredniego zakupu towaru od producenta, mogą Państwo również w razie jakichkolwiek pytań skontaktować się z nami, jak również wyrazić swoją opinie na temat naszych produktów. Starając się sprostać wszelakim potrzebom naszych klientów, oferta Elegant Decor jest skierowana zarówno do osób indywidualnych jak i do przedsiębiorstw, które pragną w nowoczesny i zaskakujący sposób podkreślić wystrój i charakter swojej firmy. Już niedługo w naszej ofercie pojawią się nowe rozwiązania z wykorzystaniem betonu, które idealnie nadadzą się zarówno do domu jak i biura. Stosując nasze produkty dekoracyjne, wystrój Państwa wnętrza na pewno zostanie doceniony, wywierając niesamowite wrażenie na otoczeniu.

     Do wytwarzania naszych towarów używamy surowców naturalnych najwyższej jakości co sprawia iż nasze produkty są bardzo wytrzymałe i łatwe w montażu. Głównym produktem firmy jest BETON ARCHITEKTONICZNY. Oprócz walorów dekoratorskich jest również łatwy w utrzymaniu. Powierzchnia jest wodo oraz ognioodporna a dodatkowo odporna na zabrudzenia. 

W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy Państwa do kontaktu z nami, chętnie udzielimy wszelkich odpowiedzi.

 


Elegant Decor 

Terebiniec 29

22-550 Werbkowice 

tel.: 881 426 040

e-mail.: elegantdecor@wp.pl

Sklep jest w trybie podglądu
{nocache:744d63f4e8dd84be51fe8b6cee67457d#0}
Sklep internetowy Shoper.pl