Formy płatności

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy trzy dogodne formy płatności:

 

 •  Przelew na konto bankowe

  Forma płatności szczególnie polecana klientom preferującym samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w stacjonarnej placówce banku lub na poczcie.
  Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, otrzymają Państwo mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania dokonanej wpłaty zamówienie zostanie przekazane do realizacji.

 

 • Płatność elektroniczna - przelew online

  Forma płatności dedykowana tym, którym zależy na czasie: szybkim zaksięgowaniu wpłaty
  i wysyłce towaru, bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A.
   Finalizacja zamówienia  nastąpi po wybraniu przycisku " Płatność Online" , gdzie będzie możliwe wykonanie przelewu bankowego. Płatności Online są księgowane natychmiastowo. 

 • Płatność za pobraniem

  Forma płatności stworzona dla tych klientów, którzy cenią sobie płatność dokonaną gotówką, osobiście kurierowi przy odbiorze przesyłki. Uprzejmie prosimy o upewnienie się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informację potrzebne do doręczenia palety. Chcielibyśmy skierować Państwa uwagę na poprawność podanego numeru telefonu, gdyż przed dostawą zostanie przesłane powiadomienie SMS. Należy pamiętać, że do płatności za pobraniem doliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 20 złotych.

 


 Elegant Decor 

Terebiniec 29

22-550 Werbkowice 

tel.: 881 426 040

e-mail.: elegantdecor@wp.pl

Sklep jest w trybie podglądu
{nocache:744d63f4e8dd84be51fe8b6cee67457d#0}
Sklep internetowy Shoper.pl